Birkenstock Boston R.36 B1893

161,79 zł
Bez podatku
B1893
 

 

 

BIRKENSTOCK Boston to prawdziwy klasyk, który można nosić na okrągło przez cały rok. Dzięki wyrafinowanemu designowi i możliwości indywidualnej regulacji, model Boston już od dawna cieszy się statusem legendy. Materiał wierzchni stanowi wysokiej jakości, miękka, naturalna skóra.

Anatomicznie ukształtowana wkładka korkowo-lateksowa

Materiał wierzchni: skóra naturalna

Brandzel: skóra welurowa

Podeszwa: pianka EVA

Detale: pasek z indywidualnie regulowaną sprzączką z metalu

Made in Germany

Materiał wierzchni: Skóra naturalna

Skórę naturalną można rozpoznać dzięki jej niepoddanej obróbce powierzchni. BIRKENSTOCK celowo zachowuje ziarna na powierzchni skóry i jej inne charakterystyczne cechy. BIRKENSTOCK wykorzystuje, jako materiał warstwy wierzchniej, skórę bydlęcą o grubości 2,8–3,2 mm.

Materiał wkładki: Korek

Korek jest ekologicznym materiałem pozyskiwanym z kory dębu korkowego. Ten naturalny produkt ma właściwości izolujące i zapewnia bardzo dobrą amortyzację.

Podeszwa zewnętrzna: EVA

Tworzywo EVA (kopolimer etylenu i octanu winylu) jest wysokiej jakości, bardzo lekkim elastycznym materiałem zapewniającym bardzo dobrą amortyzację. Dzięki temu wygładza drobne nierówności podłoża i sprawia, że każdy krok jest delikatnie amortyzowany.

Rozmiar: 36, długość wkładki 22.2 cm

Uwaga: (buty zaprezentowane na zdjęciach)

Oryginalny produkt światowej marki

Towar jest nowy, powystawowy z Niemiec.

Wszystkie produkty wystawione na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów i niemieckich dystrybutorów.

Nazwa, obrazy graficzne oraz znaki towarowe firm, stanowią zastrzeżone znaki handlowe i są własnością tych firm.Wszystkie powyższe nazwy i loga zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.

B1893

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło